Wie is wie

Hessel Feitsma Voorzitter
 

Algemene bestuurszaken
Activeren samenwerking dubbeldorp
Eerste aanspreekpunt journalisten
Correspondenten overheidsinstanties

Voorzitter@Kaag-Buitenkaag.nl

Marion Hamacher Secretaris
 

p.a Balgerij 7
2159 LZ Kaag

Dorpsraad@Kaag-Buitenkaag.nl

Henny Looijestein Penningmeester
 

Financiën
Leefbaarheid en wonen
Bouw appartementen Kaag
Afvalcontainers

Penningmeester@Kaag-Buitenkaag.nl

Jan Willem Buitink Lid dorpsraad
 

Recreatie
Sport en Spel

JanWillem@Kaag-Buitenkaag.nl

Reneé Smit Lid dorpsraad
 

Verkeer, vervoer en openbare ruimte
Veerpont & Veerstoepen, gezamenlijk met Jan Willem Buitink
Parkeerproblematiek, gezamenlijk met Ingrid de Vries

Renee@Kaag-Buitenkaag.nl

Ingrid de Vries-Hogenkamp Lid dorpsraad
 

Leefbaarheid
Milieu
Structuur
Duinpolderweg
Parkeerproblematiek, gezamenlijk met Renée Smit
Piekberging Haarlemmermeer

Ingrid@Kaag-Buitenkaag.nl
06 29 38 91 33

Jaco Rip Lid dorpsraad
 

Jaco@Kaag-Buitenkaag.nl